Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Firmamız yeni vizyonlarla 1963 yılında kurulmuştur.

Şirketin merkezi ve üretim tesisleri Kayseri Organize Sanayi bölgesinde 15 000 m² kapalı 15 000 m² açık alan olmak üzere toplamda 30 000 m² alanda hizmet vermektedir.

Ana ürün gruplarımız arasında Tam boy fırınlar,Mini fırınlar,Bacalı ve Hermetik doğalgaz sobaları ,Radyan sobalar ,elektrikli ve gazlı ocaklar ve hava perdeleri bulunmaktadır.

Şirketimiz üstün kalite ve servis anlayışıyla , profesyonel yönetim sistemiyle hizmet vermektedir.
Bu konuda kararlı ilerleyişi ile dünya pazarlarında adını duyurmayı başarmıştır.
Firmamız kurucularının ve çalışanlarının sektörde ki uzun tecrübeleri ve ürünlerimizin yüksek standartları sayesinde, firmamız Orta Asya , Orta Doğu ve Avrupa da birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Şirketimiz yönetim ,üretim ARGE ve Pazarlama kadrosu ile müşterilerinin her türlü taleplerine cevap verebilme ve isteğe uygun yeni ürünleri hızlıca satışa sunma becerisine sahiptir.

Şirketimizin kalite politikası ; müşteri memnuniyetini esas alan , yüksek kaliteli ürün ve tecrübeli servis hizmetleri ile gelişimimizi devam ettirmektir.

Sürekli gelişimi hedefleyen firmamız bu konuda siz değerli müşterilerimizin görüş ve önerilerine öncelik vermektedir. İhtiyaç duyduğunuz ürünlerimiz için sizlerle birlikte çalışmaktan büyük memnuniyet duyarız.Her türlü istek ve görüşleriniz için lütfen bizimle iletişime geçiniz…

Saygılarımızla
Şule A.Ş.

Tasarım & Programlama: RH Pozitif